Animagia.pl

Polskie wydawnictwo anime

Wykorzystaj kupon

Kupon możesz wykorzystać w powiązaniu z kontem albo anonimowo. Nie możesz wykorzystać tego samego kuponu na oba sposoby.

Dodaj anime do swojego konta

Ta opcja daje Ci znacznie więcej czasu na ściągnięcie plików, a także możliwość streamowania w przeglądarce – szczegóły w regulaminie. Przejdź tutaj (Amagi), tutaj (Chuunibyou) lub tutaj (Hanasaku Iroha) i wpisz kod z kuponu. Cena spadnie do 0zł, co pozwoli zakończyć zakup bez żadnego środka płatności. Efekt końcowy będzie taki sam, jak przy zakupie cyfrowej kopii przez Internet.

Wykorzystaj kupon anonimowo

Przy tej opcji nie musisz zakładać konta, akceptować regulaminu (choć przepisy prawa obowiązują!) ani podawać żadnych informacji poza kodem z kuponu, i nie zbieramy żadnych Twoich danych osobowych. Od aktywacji kuponu masz 15 dni, żeby ściągnąć pliki. Linki do pobrania zostaną wyświetlone natychmiast po aktywacji. Nie musisz ich zapisywać – dopóki nie minie 15 dni, możesz wygenerować nowe linki podając ponownie kod z kuponu. Po upływie 15 dni nie będzie już możliwości ściągnięcia plików, ale raz ściągnięte pliki możesz zachować na zawsze.